• Autoservis Kolouch Měřín - Pohled na dílnu
  • Autoservis Kolouch Měřín - Recepce, příjem oprav
  • Autoservis Kolouch Měřín - Dílna
  • Autoservis Kolouch Měřín - Pohled od Měřína směrem na Stráneckou Zhoř

Co je Q-SERVICE?

Co je Q-SERVICE?

"Q-SERVICE" (Quality-Service) je mezinárodní servisní síť profesionálních nezávislých autoservisů. Zodpovědným výběrem partnerů, při kterém musí každý nový člen servisní sítě dosáhnout a trvale plnit standardizovaná vstupní kritéria, je garantována vysoká a vyrovnaná úroveň služeb a odbornosti každého spolupracujícího autoservisu.
 

Jedním z hlavních cílů servisního konceptu je zajistit členským autoservisům Q-SERVICE jistější budoucnost, trvalou prosperitu, dosažení lepších obchodních výsledků a přinést řadu konkurenčních výhod v mnoha rozličných oblastech.

Historie a budoucnost

Servisní koncept Q-SERVICE byl založen v roce 2000 společností Inter Cars. V devadesátých letech na základě trendů spojených s uvolněním trhu v autoopravárenských službách se začaly na evropském trhu formovat různé servisní koncepce, které poskytují svým členům podporu v mnoha různých oblastech a samozřejmě také konkurenční výhody. Mezi tzv.?Fullservice concepts? se díky svému obsahu, způsobu poskytování podpory a svým principem zaměření se na vysokou odbornost služeb a péči o zákazníka autoservisu, zařadil i servisní koncept Q-SERVICE. Aktuálně nabízí své služby v rámci sítě Q-SERVICE cca  504 profesionálních servisů v Polsku. Na území České a Slovenské republiky byl tento projekt spuštěn v roce 2009 a již je jeho součástí několik desítek autoservisů. Od roku 2010 dochází k rozvoji sítě také v dalších zemích střední a jižní Evropy.

V současnosti probíhají výběrová řízení a jednání s dalšími servisními partnery z řad profesionálních nezávislých autoservisů, kteří se mohou stát součástí této výběrové sítě. Celkový počet členů servisní sítě Q-SERVICE je s ohledem na kvalitu a prestiž této servisní koncepce stanoven tak, že v každém kraji České republiky bude postupně zapojeno jen několik spolupracujících autoservisů.

 

 

NON-STOP Asistence

Rychlý kontakt

Miroslav Kolouch
Asistenční a odtahová služba

Kde nás najdete..Pustina 414
594 42 Měřín

GPS: 49.3872156N, 15.9040667E

Telefon:
606 942 018
606 181 903
566 544 523

autoservis@auto-kolouch.cz

Poptávkový formulář

Vyplnit identifikaci vozidla (volitelné)


© 2024
Autoservis Kolouch
Pustina 414, 594 42 Měřín (mapa)